תחליף טבק טבעי ללא ניקוטין לעישון עם קנאביס

עדיין מעשנים קנאביס וטבק יחד? הגיע הזמן להתקדם לתחליף טבק ללא ניקוטין.

רוצים ליהנות מהתועלות הרבות שבעישון קנאביס?

לא מעוניינים לסבול מהשלכות עישון הטבק?

הגיע הזמן לעשות סדר ולהכיר את החלופות הטובות ביותר.

יתכן שצמד המילים "תחליף טבק" יגרום לכם להרים גבה או שתיים. הסיבה שהמושג הזה מלווה בסקפטיות מסוימת היא משום שהורגלנו להאמין במשך עשרות שנים כי טבק הוא צמח העישון האולטימטיבי.

בפועל, הטבק עלה לגדולתו לאחר שהתעשיינים והתאגידים במאה שעברה זיהו את המרכיב ההתמכרותי שהוא מכיל (ניקוטין).

בו זמנית זיהו את הפוטנציאל הכלכלי והרווחיות הגבוהה שבגידולו.

טבק היה רק אחד מיני צמחים רבים שהיו בשימוש בתרבויות עישון ברחבי העולם.

לימים, אומצו צמחים רבים (כולל קנאביס) לכדי שיטות טיפול על ידי מרפאים בעולם כולו.

במקסיקו לדוגמא, הדמיאנה מהווה צמח כה משמעותי בתרבות המקומית עד כדי כך שהוכרז כאוצר לאומי ויצואו מהמדינה נאסר על פי חוק. הדמיאנה ידוע בסגולות רפואיות עשירות וכן בעל השפעה חיובית על מצב הרוח והרוגע.

בהודו, עישון צמחי מרפא הביא לפיתוח הרפואה ההודית המסורתית "האיורוודה".

האם ניתן ליהנות מהתועלות שבעישון קנאביס ולהימנע מעישון טבק?

חד משמעית כן. רבים מאיתנו מעוניינים בעישון של חומרים טבעיים על פני עישון טבק מסחרי שמכניס לגופנו ניקוטין ואלפי רעלים מזיקים. הפרדוקס הגדול שנתקלים בו מעשני קנאביס הוא שהם נאלצים על פי רוב לשלב טבק בתערובות על מנת להנות מחווית עישון נעימה יותר מעישון קנאביס נקי. על אף העובדה שבשנים האחרונות משווקות תערובות "טבעיות" יותר של טבק לגלגול, חשוב לזכור כי עדיין מדובר בטבק המכיל ניקוטין ורעלנים רבים. מנגד, מרבית הצרכנים אינם מודעים לקיומן של תערובות צמחים שונות ללא טבק ונאלצים להתפשר על חווית העישון שלהם. מחקרים מהשנים האחרונות מלמדים שרמותיהם של חומרים רעילים הנפלטים מעשן סיגריות רגילות המכילות טבק, כגון בנזופירינים, תרכובות פנוליות וניטרוזמינים, הנם גבוהים באופן משמעותי מאשר מעשן הנפלט מתערובות צמחים.

באיזה תערובת צמחים חוקיים לעישון לבחור?

כיום אפשר למצוא מגוון רחב של צמחי מרפא שניתן לעשן יחד עם הקנאביס במקום טבק. אחד הצמחים השימושיים ברפואת הצמחים הוא המולין (Mullien), אשר המולין ידוע בשימושיו להרגעת מערכת הנשימה. עלי פטל ועלי המרשמלו הינם דוגמאות נוספות לצמחי מרפא עם היסטוריית טיפול ועישון עשירה במגוון תרבויות. את שלושת הצמחים האלו ניתן למצוא בצורה מיובשת, קצוצה ומותאמת לעישון בתערובת האורגנית המצוינת של REAL LEAF.

REAL LEAF נולד מתוך מטרה לייצר תערובת עלים אורגנית, נקייה מכל תוסף כימי מיותר, בעלת טעם נייטרלי שמחמיא לקנאביס, וכזו לא "תחנוק" או תכבה לעיתים תכופות. הניחוח של REAL LEAF יעורר בכם דימוי של תה צמחים קר, אך הטעם נותר נייטרלי. יתרון נוסף של REAL LEAF הוא שמדובר בתערובת המייצרת בעירה אחידה שלא נכבית בקלות, מה שמוסיף לה נקודות זכות אל מול מוצרים דומים. תערובת הצמחים של REAL LEAF נותנת לקנאביס את הכבוד המגיע לו ומאפשרת חווית עישון טהורה יותר, מעשירה יותר ונטולת טבק.

תחליפי הטבק של REALLEAF

real leaf טבק ללא ניקוטין

הכניסה לאתר זה מיועדת
למי שמלאו לו 18 שנים